Sław-Trans i Czysty Dom Usługi Sprzątające

Solidne i tanie sprzątanie jest możliwe!

Kompleksowe usługi transportowe, sprzątanie domów i biur, szybkie przeprowadzki, transport mebli oraz odpowiednie zabezpieczenie podczas podróży – to wszystko możemy Ci zagwarantować. Obiecujemy, że z nami wszystkie Twoje najważniejsze przedmioty zostaną przetransportowane bezpiecznie, a sprzątanie po przeprowadzkach wykonamy z należytą starannością.

Mamy wieloletnie doświadczenie związane zarówno z przeprowadzkami zagranicznymi, jak i na terenie Polski. Dobrze poznaliśmy oczekiwania Klientów, dlatego oferujemy usługi na najwyższym poziomie. Z nami ani przeprowadzki, ani sprzątanie nieruchomości nie są uciążliwe. Najczęściej działamy na terenie Bytomia, Chorzowa, Będzina, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Gliwic, Katowic, Tych, Jaworzna, Sosnowca, Siemianowic, Mysłowic i okolic. Zachęcamy do kontaktu z naszą wykwalifikowaną kadrą.

Jeżeli przedmioty, jakie należy przewieźć, są duże i skomplikowane, z przyjemnością podejmiemy się ich demontażu, a następnie montażu. Dzięki odpowiednim narzędziom oraz wykwalifikowanej kadrze będziemy w stanie wykonać to zadanie w możliwie jak najszybszym czasie. Zapraszamy!

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!