Przeprowadzki bez ograniczeń

Działamy m.in. na terenie Sosnowca, Jaworzna, Katowic, Chorzowa i Mysłowic, ale nie jest dla nas żadnym problemem zorganizowanie przeprowadzki na terenie całej Polski, a nawet Europy!

FIRMA PRZEPROWADZKOWA Z KATOWICUSŁUGI TRANSPORTOWE, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA

Tanie przeprowadzki, szybko i profesjonalnie? To możliwe! Jako doświadczona firma działająca przede wszystkim na terenie Dolnego Śląska (między innymi w Będzinie, Bytomiu, Chorzowie, Czeladzi, Dąbrowie Górniczej, Gliwicach, Jaworznie, Katowicach, Mysłowicach, Siemianowicach, Sosnowcu czy Tychach) jesteśmy najlepszym dowodem na to, że da się połączyć jakość z atrakcyjną ceną. Jeśli zmieniasz miejsce zamieszkania lub przenosisz siedzibę swojej firmy, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty. Chętnie podejmujemy się także indywidualnych, nietypowych zleceń na terenie całej Polski, a nawet i Europy. Jeżeli interesują Cię przeprowadzki zagraniczne i musisz przewieźć swoje rzeczy z innego kraju lub właśnie wyjeżdżasz za granicę, pomożemy Ci w bezpiecznym transporcie.

Nasze usługi to synonim kompleksowego podejścia. Chcąc zaspokoić wszystkie potrzeby Klientów, oferujemy również wynajem aut ciężarowych, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż oraz demontaż mebli. Udowadniamy, że przeprowadzki międzynarodowe i lokalne nie muszą być uciążliwe. Z dobrą firmą, która odpowiednio zajmuje się realizacją zlecenia, nie są żadnym problemem. Sław-Trans to przedsiębiorstwo, które działa na rynku już od wielu lat. Przez ten cały czas mogliśmy jeszcze lepiej poznać oczekiwania Kontrahentów, dzięki czemu możemy oferować przeprowadzki na terenie największych miast na Dolnym Śląsku. Począwszy od Sosnowca, Siemianowic i Mysłowic, przez Katowice, Jaworzno, Gliwice oraz Dąbrowę Górniczą, kończąc na Czeladzi, Chorzowie, Bytomiu, a także Będzinie.

Sław-Trans to jednak nie tylko przeprowadzki, ale i usługi transportowe. Cennik udostępniamy w trakcie ustaleń telefonicznych lub e-mailowych po wstępnej ocenie skali przedsięwzięcia. Chętnie pomożemy nie tylko w przeprowadzkach mieszkań, ale podejmiemy się również bardziej wymagających zadań, takich jak np. przewóz rzeczy ciężkich, np. fortepianów czy kas pancernych. Ponadto z przyjemnością podejmiemy się demontażu, a następnie montażu dużych przedmiotów. Dzięki odpowiednim narzędziom i wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie wykonać to zadanie w możliwie jak najszybszym czasie. Dysponujemy samochodami o różnej pojemności, które są przystosowane do przeprowadzek. Podczas załadunku i rozładunku używamy specjalistyczny sprzęt, który dodatkowo skraca przeprowadzki.

Zamawiając usługę w Sław-Trans, zyskujesz nie tylko pewność i jakość usługi, ale również jej kompleksowość. Przekonaj się – zapraszamy do kontaktu. Jesteśmy do Twojej dyspozycji!