Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

Przeprowadzki, wynajem aut oraz utylizacja

Nasze usługi są kompleksowe. Dlatego poza szybkimi przeprowadzkami oferujemy usługi transportowe, wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzka nie musi być uciążliwa

Przeprowadzka często kojarzy się z problemami albo z ciężką pracą. Jednak wystarczy znaleźć odpowiednią firmę przeprowadzkową, aby przekonać się, że wcale nie musi być ona uciążliwa. Jeśli szukasz doświadczonego i solidnego partnera w przeprowadzce mieszkania lub firmy, trafiłeś pod odpowiedni adres.

Dysponujemy odpowiednio wyposażonym zapleczem technicznym oraz doświadczonym personelem, który zajmie się montażem i demontażem Twoich mebli, pracami załadunkowymi i rozładunkowymi.

Przy wyborze rodzaju usług oraz w trakcie ich realizacji, nasi konsultanci i pracownicy zawsze służą fachową poradą i pomocą. Zapewniamy Klientom szeroką gamę materiałów zabezpieczających oraz odpowiednio dobrany do ich potrzeb meblowóz.

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy nie tylko do osób indywidualnych - zajmujemy się również przeprowadzkami firm i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki szybko, tanio i bezpiecznie realizujemy głównie na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy! Z chęcią podejmiemy się przeprowadzki zagranicznej. Mamy doświadczenie związane z transportem do Anglii, przeprowadzkami na terenie UK, z zagranicy do Polski itp.


Podsumowując, w naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport ciężkich rzeczy (na przykład pianina, fortepiany i kasy pancerne).

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!