Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i usługi transportowe - Będzin

Sław- Trans oferuje Państwu szybkie i sprawne przeprowadzki również na terenie miasta Będzin. Jeżeli właśnie zmieniacie miejsce zamieszkania lub przenosicie siedzibę swojej firmy do innego miasta na terenie Dolnego Śląska, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Usługa, jaką oferujemy nie ogranicza się jedynie do transportu przedmiotów z jednego miejsca na drugie, ponieważ podczas takiego zlecenia działamy kompleksowo. Oznacza to, że profesjonalnie zajmiemy się Państwa wszystkimi cennymi rzeczami, odpowiednio zabezpieczając je przed uszkodzeniami transportowymi.

Wieloletnie doświadczenie, jakie nabyliśmy podczas wszystkich lat naszej działalności pozwoliło nam dobrze poznać oczekiwania Klientów i zaoferować im taki poziom usług, który będzie dla nich jak najbardziej satysfakcjonujący. Wiemy więc na co zwrócić uwagę podczas przewozu konkretnego rodzaju przedmiotów i jak odpowiednio je zabezpieczyć, aby przetrwały podróż.


Zachęcamy do kontaktu!

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!