Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i transport mebli - Chorzów

Przeprowadzka nie musi być kłopotliwa. Jesteśmy najlepszym dowodem na to, że może ona przebiegać szybko, sprawnie i bezpiecznie. Na rynku krajowych i międzynarodowych przeprowadzek działamy już od wielu lat. Przez ten cały czas dobrze poznaliśmy oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu możemy oferować przeprowadzki na terenie Chorzowa bezpieczne, szybkie i tanie.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć dany przedmiot i na co zwrócić uwagę, aby transport przebiegał bezpiecznie. Jeżeli przedmioty, jakie należy przewieźć są duże i skomplikowane, z przyjemnością podejmiemy się ich demontażu, a następnie montażu.

Chętnie podejmujemy się także indywidualnych, nietypowych zleceń .Jeżeli chcecie przewieźć swoje rzeczy z innego kraju do Polski lub właśnie wyjeżdżacie za granicę, pomożemy Wam w bezpiecznej przeprowadzce.


Czekamy na Państwa zlecenie!

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!