Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i usługi transportowe - Dąbrowa Górnicza

Przeprowadzka nie musi być uciążliwa. Z dobrą firmą, która kompleksowo zajmuje się realizacją zlecenia, nie jest to żaden problem. Sław-Trans to firma, która działa na rynku już od wielu lat. Przez ten cały czas mogliśmy jeszcze lepiej poznać oczekiwania naszych klientów, dzięki czemu możemy oferować przeprowadzki na terenie Dąbrowy Górniczej na najwyższym poziomie.

Sław-Trans to jednak nie tylko przeprowadzki, ale i usługi transportowe. Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie w branży przeprowadzkowej, dzięki czemu wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć dany przedmiot i na co zwrócić uwagę, aby transport przebiegał bezpiecznie.

Jeżeli przedmioty, jakie należy przewieźć są duże i skomplikowane, z przyjemnością podejmiemy się ich demontażu, a następnie montażu. Dzięki odpowiednim narzędziom i wykwalifikowanej kadrze będziemy w stanie wykonać to zadanie w możliwie jak najszybszym czasie.

Zamawiając usługę w Sław-Trans zyskujecie Państwo nie tylko pewność i jakość usługi, ale również jej kompleksowość.


Zapraszamy do kontaktu!

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!