Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i usługi transportowe - Jaworzno

Przeprowadzki tanio, szybko i profesjonalnie? To możliwe! Jako doświadczona firma działająca głównie na terenie Dolnego Śląska, ale i całej Polski, a nawet Europy jesteśmy najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe.

Oferujemy Państwu również przeprowadzki i usługi transportowe na terenie miasta Jaworzno. Chętnie pomożemy nie tylko w przeprowadzce z jednego mieszkania do drugiego, ale podejmiemy się również bardziej wymagających zadań, takich jak np. przewóz rzeczy dużych i ciężkich, np. fortepianów czy kas pancernych.

Każdy przedmiot jest przez nas dokładnie zabezpieczany, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Jako firma kompleksowa, oferujemy również przeprowadzki międzynarodowe, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także wynajem aut ciężarowych.

Posiadamy samochody o różnej wielkości, przystosowane do przeprowadzek. Podczas załadunku i rozładunku nasi pracownicy używają specjalistycznego sprzętu, który skraca czas przeprowadzki.


Jesteśmy do Państwa dyspozycji!

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!