Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i usługi transportowe - Siemianowice

Sław- Trans oferuje Państwu szybkie i sprawne przeprowadzki również na terenie Siemianowic. Jeżeli właśnie zmieniacie miejsce zamieszkania lub przenosicie siedzibę swojej firmy do innego miasta na terenie Dolnego Śląska, zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.

Usługa, jaką oferujemy nie ogranicza się jedynie do transportu przedmiotów z jednego miejsca na drugie, ponieważ podczas takiego zlecenia działamy kompleksowo. Oznacza to, że profesjonalnie zajmiemy się Państwa wszystkimi cennymi rzeczami, odpowiednio zabezpieczając je przed uszkodzeniami transportowymi.

Chętnie podejmujemy się także indywidualnych, nietypowych zleceń .Jeżeli chcecie przewieźć swoje rzeczy z innego kraju do Polski lub właśnie wyjeżdżacie za granicę, pomożemy Wam w bezpiecznej przeprowadzce.

Wszyscy nasi pracownicy posiadają odpowiednie doświadczenie, dzięki czemu wiedzą, jak odpowiednio zabezpieczyć dany przedmiot i na co zwrócić uwagę, aby transport przebiegał bezpiecznie. Jeżeli przedmioty, jakie należy przewieźć są duże i skomplikowane, z przyjemnością podejmiemy się ich demontażu, a następnie montażu.


Prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 502 824 340

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!