Szybko i skutecznie

Odpowiednie zaplecze techniczne, doświadczony personel, profesjonalny montaż i demontaż mebli. Każdy transport jest u nas bezpieczny!

PRZEPROWADZKI, WYNAJEM AUT, UTYLIZACJA i SPRZĄTANIE

Nasze usługi są kompleksowe, dlatego oferujemy Państwu również wynajem aut, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także profesjonalny montaż i demontaż mebli.

Przeprowadzki i usługi transportowe - Tychy

Przeprowadzki tanio, szybko i profesjonalnie? To możliwe! Jako doświadczona firma działająca głównie na terenie Dolnego Śląska, ale i całej Polski, a nawet Europy jesteśmy najlepszym dowodem na to, że jest to możliwe.

Oferujemy Państwu również przeprowadzki i usługi transportowe na terenie miasta Tychy. Chętnie pomożemy nie tylko w przeprowadzce z jednego mieszkania do drugiego, ale podejmiemy się również bardziej wymagających zadań, takich jak np. przewóz rzeczy dużych i ciężkich, np. fortepianów czy kas pancernych. Jeżeli przenosicie Państwo siedzibę swojej firmy z jednej miejscowości do innej, również i to zadanie nie jest dla nas problemem.

Każdy przewożony przedmiot jest przez nas dokładnie zabezpieczany, aby nie uległ uszkodzeniu podczas transportu. Jako firma kompleksowa, oferujemy również przeprowadzki międzynarodowe, utylizację i wywóz zbędnych rzeczy, a także wynajem aut ciężarowych. Wszystkie nasze samochody wyposażone są w materiały zabezpieczające.


Czekamy na Państwa kontakt!

Przeprowadzki Krajowe Przeprowadzki Międzynarodowe Usługi Transportowe Wynajem aut ciężarowych

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób indywidualnych, jak i instytucji.

Gwarantujemy, że chętnie podejmiemy się każdego nietypowego zlecenia. Przeprowadzki tanio, bezpiecznie i szybko zrealizujemy na terenie takich miast jak: Jaworzno, Będzin Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Tychy, Katowice, Czeladź, Gliwice, Bytom, Chorzów, Siemianowice i Mysłowice. Działamy również na terenie całego kraju, jak i Europy!


W naszej ofercie znajdują się takie usługi jak: przeprowadzki krajowe, przeprowadzki międzynarodowe, usługi transportowe, wynajem auta ciężarowego, eksmisje, utylizacja i wywóz zbędnych rzeczy, transport pianin, fortepianów i kas pancernych.

Czekamy na Twoje zlecenie

Skontaktuj się z nami i powiedz czego potrzebujesz. Doradzimy!